Bakış Açımız

Günümüzde toplumun refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düşmektedir.

Bu nedenle; sadece ticari amaçlı yatırımları ile değil aynı zamanda sosyal ve kültürel alanlardaki sosyal sorumluluklarını da yerine getirmenin bilincindedir.

 

Anlayışımız

Sürdürülebilir gelişme için yenilikçi ürünler kadar sağlıklı, eğitimli ve temiz bir çevrede yaşayan kuşakların da vazgeçilmez olduğu ilkesiyle hareket eden Fabrika Sağlık, sosyal sorumluluk faaliyetlerini asli faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmektedir. Bu kapsamda gerçekleştirdiği Kurumsal İtibar ve Algı Araştırması sonuçları doğrultusunda, sosyal sorumluluk faaliyetlerini eğitim, kültür – sanat, toplum sağlığı ve çevre alanlarında yoğunlaştırmıştır.

Geliştirdiği sosyal sorumluluk faaliyetleri aracılığıyla sürdürebilir bir toplumsal yapı kurulmasına katkı sunmayı amaç edinen Fabrika Sağlık; yürüttüğü tüm faaliyetlerde sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yasalara tam uyumluluğu, faaliyetleri sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını, ayrıştırılmasını, geri dönüşüme kazandırılmasını ve en uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini çevre politikasının temeli kabul eder.

 

 

Düzenli Faaliyetlerimiz

Fabrika Sağlık çalışkan, yetenekli, başarılı ancak maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine her yıl belli oranda ve karşılıksız burs vermektedir.

Burs başvurusunda bulunacak öğrencilerin ahlaki, milli ve kültürel değerleri önemsemesi arzu edilir. Burs başvurusunda bulunmuş her bir öğrenciden de iş hayatına atıldığında bu türlü olanakları sağlaması ümit edilir.

Yeni Çağın Sağlık Hizmeti

Eczaneler ve Ecza Depoları İş Birliği

Türkiye'de 15'den fazla ecza deposu ve 15.000'den fazla eczane ile birebir bağlantımız bulunmaktadır. Bu sayede hem insanın ihtiyacını anlayabiliyor hemde ürünlerimizin geliştirilmesinde büyük ilerleme kaydediyoruz.

Eczane veya ecza deposu iseniz 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu