Bakış Açımız

Kuruluşumuzu geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip, başarı, takım ve değer odaklı adayları fırsat eşitliği ilkesiyle işe alırız.

Sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme yaklaşımımızla, çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirecek gelişim olanakları hazırlayarak kuruluşumuzun mevcut ve gelecekteki yetkinlik gereksinimlerinin karşılanmasını sağlarız.

Her bir çalışanımızı işinin lideri birer yetenek olarak görür, bireysel gelişim olanakları hazırlayarak potansiyellerini ortaya çıkaracakları ve geliştirecekleri katılımcı bir iş ortamı oluştururuz.

Kariyer

İnsan Kaynakları departmanımız, kurum stratejik hedef ve vizyonlarına ulaşabilmek için, nitelikli insan kaynağını şirkete kazandırmayı, potansiyelini ortaya çıkarmayı, geliştirmeyi amaçladığı sistemleri ve yenilikçi uygulamaları ile kurum başarısının sürdürülebilir olmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Günümüzde başarılı kurumların, yenilikçi, yaratıcı ve yüksek rekabet koşullarında fark yaratacak ana unsurun insan kaynağı olduğunun bilincinde olan, uygulamalarını bu bakış açısı ile yürüten kurumlar olduğuna inanmakta ve bu bakış açısı ile İK stratejilerini, kendi ana temelleri üzerine kurmuş bulunmaktadır.

Hedeflerimizin gerçekleşmesinde başarının belirleyicisi olan çalışanlarımız kadar ailelerimizi de organizasyonumuzun ayrılmaz bir parçası olarak görüyor, onlarla birlikte büyük bir ekip olduğumuza inanıyoruz. Bu felsefenin bir yansıması olarak da, kuruluşumuzun vizyonuna ve ana iş hedeflerine hizmet eden insan kaynakları politikamız içerisinde “Ailelerimiz” başlığını ayrıca ele alıyoruz.

 

 

İş Başvurusu

Fabrika Sağlık bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarına zaman içerisinde aşağıdan ulaşabilir. Genel başvuru için lütfen CV'nizi doldurarak [email protected] mail adresine başvurunuz.