Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sağlığı bireyin kendisi için olduğu kadar, bir aile meselesi olarak da görmeyi, misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsiyoruz.

Bu nedenle, tüm sosyal paydaşlarımızı bir ailenin parçası olarak değerlendirerek çözümler üretiyoruz.

Biz, çalışanlarımızla, hekimlerimizle, hastalarımızla, hasta yakınlarımızla, sağlık çalışanlarıyla, derneklerimizle, eczacılarımızla, ecza depolarıyla ve devletin bu konudaki tüm organlarıyla aile mutluluğu için çalışan BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

Hakkımızda

“Sağlıklı birey” anlayışıyla kurulan, farklı alanlarda inovatif yaklaşımla geliştirdiği ilaç ve ilaç dışı ürünlerini üstün kalite, insan odaklı anlayış ve deneyimli ekibi ile doktor, eczacı ve hastaların hizmetine sunan Fabrika Sağlık, Türkiye’nin değil ayrıca Ortadoğu'nun da firmalarından birisidir.

Avrupa GMP sertifikalı üreticileri ile birlikte sıvı, yarı katı ve katı hatlarda 20 Milyon ilaç dışı üretim kapasitesine sahiptir.

Fabrika Sağlık, modern tesislerindeki Ar-Ge merkezi ile birlikte Türkiye’nin, sayılı Ar-Ge merkezleri ile de çalışmaktadır.

 

 

İş Birlikleri

Geniş ürün yelpazesi ile, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda büyüyen Fabrika Sağlık, esnek üretim kabiliyeti ve yüksek üretim kapasitesi 11 ülkede faaliyet sürdürmektedir.

Kurucularının sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesi, sermaye ötesi değerleri ve iddialı hedefleri ile Türkiye’nin en büyük eşdeğer ilaç ve ilaç dışı firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla yürüyen Fabrika Sağlık, profesyonel sağlık firmaları ile işbirliğine her zaman açıktır.

Yeni Çağın Sağlık Hizmeti

Eczaneler ve Ecza Depoları İş Birliği

Türkiye'de 15'den fazla ecza deposu ve 15.000'den fazla eczane ile birebir bağlantımız bulunmaktadır. Bu sayede hem insanın ihtiyacını anlayabiliyor hemde ürünlerimizin geliştirilmesinde büyük ilerleme kaydediyoruz.

Eczane veya ecza deposu iseniz 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu