Salgına Bakış Açımız

Bugün itibariyle, dünyanın dört bir yanından tedarikçilerimiz ile sürekli bir iş birliği içinde, halk sağlığını korumak için önemli olan tıbbi ve medikal cihazların tedariğini sürdürmek için çalışıyoruz.

Küresel endüstriyel ağımız, Türkiye, Fransa, Çin ve İtalya da dahil olmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

 

COVID-19 ile Mücadele

Hızla ilerleyen COVID-19 pandemisi, dünyanın dört bir yanında tüm ülkeleri benzeri görülmemiş bir şekilde etkisi altına almış durumda. Sağlık sektörünün en ön saflarda yer aldığı bu mücadeleye Fabrika Sağlık olarak tüm gücümüzle destek veriyoruz.

Fabrika Sağlık olarak, bir yandan mevcut ihtiyaçlar doğrultusunda halk sağlığına takviye olacak ürünleri test ederken, diğer yandan bu virüse karşı aşı geliştirmek için resmi kurumlar ve sağlık kuruluşları ile iş birliği yapıyor ve finansman bağışı için desteklerde bulunuyoruz.

 

 

Halk sağlığına yaptığımız bir diğer önemli katkımız ise operasyonlarımızı sürdürerek insanların tıbbi malzemelere erişebilmelerini devam ettirmek. Türkiye’de dağıtım operasyonlarımızı kesintisiz sürdürerek, insanların hayatına güç katmaya devam ediyoruz.

Çalışanlarımızın Güvenliğini Sağlıyoruz

Çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını korumak için tüm operasyonlarımızda COVID-19'un yayılmasını durdurmak amacıyla bilim temelli tavsiyeleri uygulamaya geçirdik. Kriz Yönetim Departmanımız, çalışanların virüse maruz kalmasını önlemeye yardımcı olurken operasyonlarımız üzerindeki potansiyel etkilerini de sürekli olarak takip etmektedir.

Fabrika Sağlık olarak, salgının küresel sağlık üzerindeki etkilerini ve bu mücadeledeki rolümüzü sürekli olarak değerlendirmekteyiz. COVID-19 virüsünün risk ve etkilerini en aza indirmek için küresel sağlık kurum ve kuruluşları ile yakın bir iş birliği içinde çalışmaya kararlıyız.

Yeni Çağın Sağlık Hizmeti

Eczaneler ve Ecza Depoları İş Birliği

Türkiye'de 15'den fazla ecza deposu ve 15.000'den fazla eczane ile birebir bağlantımız bulunmaktadır. Bu sayede hem insanın ihtiyacını anlayabiliyor hemde ürünlerimizin geliştirilmesinde büyük ilerleme kaydediyoruz.

Eczane veya ecza deposu iseniz 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu